Czyli hawajski masaż świątynny. Jest to ceremonia przeznaczona na specjalne okazje. Stosowana była, aby wspierać ważne osobistości w lokalnych społecznościach, w podejmowaniu istotnych decyzji. Dlatego każdy masaż wykonywany jest w intencji życzenia klienta. Masaż obejmuje całe ciało i wykonuje sie go głownie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji, a czasami nawet dochodzi do stanu medytacji. Hawajczycy bardzo dobrze wiedzieli, że zrelaksowane ciało, to zdrowe ciało. Poprzez masaż możemy wpływać na stan naszego umysłu i na połączenie z naszą duchową istotą. Rozluźniając ciało, pośrednio wpływamy na mózg i połączenia neuronalne. Poczucie relaksu w ciele sprawia, że do wielu spraw możemy nabrać większego dystansu. W związku z tym masaż ten może być świetnym sposobem na poszerzanie horyzontów naszej świadomości. Ci, dla których ważny jest kontakt z samym sobą, dobrze wiedzą, że trudno jest siebie usłyszeć w stresie i zabieganiu. Podczas rytuału lomi lomi tworzy się przestrzeń, dzięki której można wsłuchać się w szept swojej duszy i poradzić się intuicji.
Lomi lomi jest masażem rytualnym, oznacza to, że masażysta pracuje z przepływem energii w ciele. Poprzez skupienie naszej uwagi na ciele, świadomy kontakt z ciałem w połączeniu z oddechem, może dodać głębszych efektów. Dlatego aby poruszyć cyrkulację energii pomiędzy masażystą a klientem, do masażu włączany jest taniec. Masażysta porusza się wokół stołu tanecznym krokiem, tym samym podnosząc poziom energii.
Tradycyjny masaż zapewniający wspaniałe odprężenie.
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
Masaż ten wykonywany jest głownie na poszczególne partie ciała celem poprawy ruchomośći stawu oraz rozluźnienia danych partii mięśniowych.
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
WSKAZANIA
PRZECIWWSKAZANIA
Masaż wspomagający likwidację cellulitu oraz tkanki tłuszczowej